Facebook Üzerinden Youtube Kanalına Abone Kazandırma Yöntemi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Youtube'dan haberler kategorisinde Wertomy® tarafından oluşturulan Facebook Üzerinden Youtube Kanalına Abone Kazandırma Yöntemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Youtube'dan haberler
Konu Başlığı Facebook Üzerinden Youtube Kanalına Abone Kazandırma Yöntemi
Konuyu başlatan Wertomy®
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Wertomy®

Wertomy®

Yönetici
Site Sahibi
11 May 2020
72
Facebook üzerinden kontrol edecek olursanız, "Youtube abone kasma, Youtube yardımlaşma, Youtube karşılıklı abone olma" isimli birçok gruba/sayfaya rastlarsınız. Bu sayfalara bir heves girerek video veya kanal linkinizi bırakarak abone gelmesini beklerseniz, çok beklersiniz. Ben size daha garanti bir taktiği ücretsiz yazıyorum.
1- Bu sayfalara girdiğinizde öncelikle altına en az 30 yorum yapılan bir gönderi seçin,​
2- Kendi videonuzun linkini mobil site üzerinden kopyalayın, youtu.be şeklinde uzantılı olsun. Çünkü web adresi üzerinden youtube.com/watch? şeklinde kopyalarsanız Facebook bir süre sonra spam yorum yaptığınızdan dolayı sizin yorum yapmanızı engelleyecektir,​
3- Kendi kanalınız dışında kullanmayacağınız bir gmail ile telefonunuzun kendi tarayıcısı üzerinden oturum açın(Bu oturumu sakın Youtube uygulamasından açmayın)​
4- Gruplarda gönderi altında video linki paylaşan birisinin videosuna tıklayın kanalına gidin, sonradan aldığınız Gmail adresi ile bu kişinin kanalına abone olun, kaçıncı abonesi olduğunuzu aklınızda tutun, mesela 334​
5- Abone olduktan sonra geri gelin ve bu video altına, " 334 oldun sen de ol https://youtu.be/..." şeklinde kopyaladığınız videonuzun linkini bırakın. Burada önemli olan nokta şu, " oldun sen de ol https://youtu.be/..." siz kendi video linkiniz olan bu gönderiyi kopyalayacaksınız ve abone olduğunuz her videonun altına yapıştıracaksınız.​
6- Elbette herkes sizin kanalınıza geri abone olmayacak, ancak bunun tutma oranı 5'te 2'dir. İlla ki kendi abone sayısını söylediğiniz kişiler yaptığınıza inanarak sizin verdiğiniz linke tıklayarak kanalınıza abone olacaklardır.​
7- Birkaç dakika sonra kanalına abone olduğunuz kişi size geri dönecektir, "Oldum ben de, tamamdır reis, sen de ... abone oldun" diye. Bu defa ne yapacaksınız. Bu kişi ile işiniz bittiği için engelleyin gitsin. Gitsin ki birdaha karşınıza başka Facebook gönderisi altında çıkmasın ve aynı kanalla uğraşıp durmayın.​
Burada aklınıza takılan şu soruyu da cevaplayacağım;​
- Neden ikinci bir Gmail ile Facebook tarayıcısında Youtube'da oturum açıyoruz.
+Çünkü bu şekilde siz herkesin kanalına abone olurken, abone olduğunuz kanal sayısı 2.000'e ulaşınca kanalınızı silmeniz gerekecek, bunu kendi Youtube kanalınızla yapmak yerine rastgele açacağınız Gmail adresi ile yaparsanız rahatlıkla kanal silme işlemi yaparsınız. Korkmayın, birkaç saat sonra yeniden Youtube'da temizlenmiş şekilde aynı işlemleri yerine getirebiliyorsunuz.​

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)