Fırat Sobutay - Tiktokçuların Videosunu Bastım hk.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Video eleştirileri kategorisinde Wertomy® tarafından oluşturulan Fırat Sobutay - Tiktokçuların Videosunu Bastım hk. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Video eleştirileri
Konu Başlığı Fırat Sobutay - Tiktokçuların Videosunu Bastım hk.
Konuyu başlatan Wertomy®
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Wertomy®

Wertomy®

Yönetici
Site Sahibi
11 May 2020
127
Fırat Sobutay bildiğiniz gibi, yaklaşık bir yıl kadar önce Mediakraft çatısından ayrılmış ve yine bu partner şirketi bünyesindeyken açtığı kanalıyla yayın hayatına devam ediyordu. Son videolarında gerçekten ben de son saniyelerine kadar izlerken, öyle bir video çekti ki gerekse benim tarafımdan, gerekse de diğer aboneleri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Hadi bu Tiktokçuların Enes Batur veya Halil İbrahim Göker gibi Youtuber'larla video çekeceklerini düşünürdük de, Fırat Sobutay'ın daha fazla izlenim alma hırsıyla bu işe kalkışması yakışmadı. Hem yaşına yakışmadı, hem de aboneleri ondan bu tavrı beklemiyordu. Zaten ben de hiç tıklayıp bir saniyesini dahi izlemedim bile. Videoyu çok izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz, ama bence ı ıh. Tıklamayın.​
webonlineturkiye.jpg

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)