iPhone iOS Güncellemesi Nasıl Geri Alınır?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji dünyasından haberler kategorisinde Wertomy® tarafından oluşturulan iPhone iOS Güncellemesi Nasıl Geri Alınır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 38 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji dünyasından haberler
Konu Başlığı iPhone iOS Güncellemesi Nasıl Geri Alınır?
Konuyu başlatan Wertomy®
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Wertomy®

Wertomy®

Yönetici
Site Sahibi
11 May 2020
140
iPhone güncellemesinden memnun kalmamış olabilir ya da rastgele bir problemle karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Böyle bir halde güncellemeyi geri alabilirsiniz.
webonlineturkiye.jpg
Her yeni iOS sürümünde bulunduğu gibi, bilhassa 3 ila 4 yıldan daha eski iPhone modellerini kullananlar, ne yazık ki birtakım performans ve batarya verimlilik problemleri yaşayabiliyor.​
DİPNOT: Bu prosedürü gerçekleştirmeden evvel, mühim verilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz.​
  • Adım #1: Telefonu kapatın.
  • Adım #2: USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlanın.
  • Adım #3: Kurtarma modunu açın.
    • iPhone 7'den eski modellerde: Home tuşu ile açma kapama tuşuna basılı tutun,
    • iPhone 7 ve daha yeni klasik modellerde: Açma kapama tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutun,
    • iPhone X, Xs, 11, 12 modellerinde kurtarma modu için önce Adım #4'ü uygulayın,
    • Ekranda iTunes logosu görene dek butonlardan elinizi çekmeyin.
  • Adım #4: Mac bilgisayarınızda Finder'ı ya da Windows bilgisayarınızda iTunes'u açın.
    • Phone X, Xs, 11, 12 modellerinde: Açma kapama tuşuna ve ses kısma tuşuna basılı tutun,
    • Ekranda iTunes logosu görene dek butonlardan elinizi çekmeyin.
  • Adım #5: Cihazınızı açın.
  • Adım #6: "Geri Yükle" butonuna tıklayın.
  • Adım #7: Geri Yükle ve Güncelle butonlarına tıklayarak işlemi onaylayın.
  • Adım #8: İleri butonuna tıklayın.
  • Adım #9: Kabul Et butonuna tıklayın.
  • Adım #10: Bir süre sonra işlem tamamlanacak ve önceki iOS sürümüne dönmüş olacaksınız.
  • Adım #11: Yedekleme yaptıysanız cihaza geri yükleyin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)