İstiklal Marşı'ndan Telif Gelir mi?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Telif hakkı ve eşleşen videolara dair sorularınız kategorisinde Wertomy® tarafından oluşturulan İstiklal Marşı'ndan Telif Gelir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Telif hakkı ve eşleşen videolara dair sorularınız
Konu Başlığı İstiklal Marşı'ndan Telif Gelir mi?
Konuyu başlatan Wertomy®
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Wertomy®

Wertomy®

Yönetici
Site Sahibi
11 May 2020
64
İstiklal Marşımızı içeren bir video yüklediğinizde sarı dolar alırsanız mutlaka itiraz edin. Karşı taraf itirazınıza mantıklı bir sebep sunamayacağı için, 30 gün sonunda videonuzda gördüğünüz uyarı kaldırılacaktır.​
İtiraz nedeni: Orijinal olmayan tüm içerik herkese açık alanda yer alır​
  • Yukarıda açıklanan hak taleplerinin yanlışlıkla yapıldığına ve belirtmiş olduğum gerekçelere dayanarak videomun içeriğini kullanmak için gerekli haklara sahip olduğuma iyi niyetle inandığımı bildiririm.
  • Videomdaki görsel işitsel içeriğin tüm haklarına sahip olduğumdan eminim ve bu hak talebine itiraz etmek istiyorum.
  • İtirazımı inceleyebilmeleri için videomun hak talebinde bulunan kullanıcılar tarafından görüntülenebileceğini biliyorum.
  • Sahte itirazlarda bulunmanın YouTube hesabımın feshedilmesine neden olabileceğini biliyorum.
Adsız.jpg

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)