Youtube Bölümler(Chapters) Özelliği Nedir?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Youtube'dan haberler kategorisinde Wertomy® tarafından oluşturulan Youtube Bölümler(Chapters) Özelliği Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 156 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Youtube'dan haberler
Konu Başlığı Youtube Bölümler(Chapters) Özelliği Nedir?
Konuyu başlatan Wertomy®
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Wertomy®

Wertomy®

Yönetici
Site Sahibi
11 May 2020
154
Youtube'da yer alan, video bölümleri özelliğinden bahsedelim. Bu özellik yaklaşık birkaç ay önce geldi, ancak bizim karşımıza daha yeni çıktığı için yeni yeni kavradık ve sizlere aktaralım dedik. :giggle:
webonlineturkiye.jpg
Bu özellik sayesinde, izlediğiniz videoda içerik üreticinin ayırdığı bölümleri seçerek izleyebilirsiniz. Örneğin BaBaLa Tv videoları. Saatlik sohbetlerin her kısmı veya her gelen konuk sizi cezbedecek değil. Eğer bu videoyu yükleyen kanal, konukların olduğu kısımları dakikası dakikasına, "Okan Bayülgen", "Fırat Sobutay" gibi bölümlere ayırdıysa siz dilediğiniz konuğun sohbetini dinleyip videodan ayrılabilirsiniz. Avantajı ne oldu, eskiden videoyu atlaya atlaya bakar vakit kaybederdik veya önizleme göreceğiz diye yavaş yavaş kaydırırdık imleci. Artık bu chapters özelliği sayesinde bu sıkıntılarımızdan kurtulduk. :love:
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst